AVOCADO CONCEPT

powstało w 2013 roku jako owoc ogromnej determinacji, chęci do wyzwań i serca do projektowania wnętrz. Dzisiaj Avocado to już doświadczone studio, gdzie wspólnymi siłami dążymy do tego, by przestrzenie, które nam powierzacie, były dokładnie takimi, o jakich marzyliście. Podążamy konsekwentnie za wizjami, z jakimi przychodzą do nas klienci, starając się jednak zawsze dorzucić coś szczególnego od siebie. Projektujemy różne przestrzenie – od domów i mieszkań, przez biura, aż po hotele i gastronomię. Jesteśmy w pełni otwarci na wszelkie problematyczne zagadnienia oraz niestandardowe koncepcje. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię remont starego mieszkania, projekt wnętrza nowego domu lub aranżacja małej kawiarni, z pewnością sprostamy Twoim oczekiwaniom.

Staramy się zawsze stawiać samopoczucie i preferencje klienta na pierwszym miejscu, ponieważ doskonale wiemy, jak ważne jest przebywać we wnętrzu dostosowanym w pełni do naszych indywidualnych potrzeb. Łączymy funkcjonalność z estetyką i nie boimy się odważnych czy nietuzinkowych rozwiązań. Znajdujemy antidotum na każdy problem, odpowiedź na każde pytanie i sugestię na każdą niepewność.

W naszej pracy nie bazujemy jedynie na naszym wykształceniu, ale przede wszystkim na doświadczeniu i praktyce, jakie dają nam każde kolejne lata działalności. Inspiracje czerpiemy z wielu wnętrzarskich trendów. Monitorujemy różne tendencję poprzez uczestnictwo w targach, konferencjach i licznych szkoleniach, dokształcając się i rozwijając się tym samym na bieżąco. Robimy wszystko, by następnie dzielić się zdobytą wiedzą z klientem. Jesteśmy aktywną częścią całego procesu ewolucji, jaką przechodzi wnętrzarski rynek, dzięki czemu nie tworzymy powtarzalnych projektów.

Choć mieszkamy i projektujemy w Krakowie, pracujemy wszędzie tam, gdzie nas potrzeba. Zapraszamy do kontaktu.

Kaja Warycha

mgr inż arch. Kaja Warycha

Założycielka Avocado. Studiowała Architekturę na Politechniki Krakowskiej oraz na University of Manchester i Manchester Metropolitan University, broniąc tytuł magistra w 2008r. Jako niestrudzona indywidualistka, po wielu latach zdobywania doświadczenia w różnych biurach projektowych, postanowiła spełnić swoje marzenie o pracy na własny rachunek. W Avocado z czasem przerażającą precyzją dba o to, by każdy projekt spełniał wszystkie aspekty funkcjonalne. Po pracy i licznych spotkaniach znajduje jeszcze czas na kurs ceramiki czy treningi kickboxingu. Zaraża pozytywną energią i pomysłami, na które nikt dotąd nie wpadł.

mgr inż. arch. Wojciech Chęciński

mgr inż. arch. Wojciech Chęciński

Absolwent studiów magisterskich Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej w 2013 r. W Avocado pełni rolę przede wszystkim niezastąpionego specjalisty od rzeczy niemożliwych, który ugasi każdy pożar. Perfekcyjnie łączy zmysł konstruktorski z ogromnym poczuciem estetyki. Poza tym, że zdecydowanie za dużo pracuje, to i tak zawsze znajdzie chwilę na dobrą książkę.

arch. wnętrz Anna Brejwo - Michalska

arch. wnętrz Anna Brejwo - Michalska

W 2014r ukończyła kierunek Architektury Wnętrz na krakowskiej ASP. W biurze - doskonała kolorystka. Z ogromnym wyczuciem dobiera barwy, faktury i detale, tworząc wspaniałe i spójne koncepcje. Najbardziej uwielbia projektować pokoje dziecięce. Jej drugą pasją jest tworzenie fenomenalnych bukietów i kompozycji kwiatowych. Wolne chwile spędza w ogrodzie bawiąc się ze swoimi ukochanymi psami.

mgr inż. arch. Katarzyna Płoszczyca

mgr inż. arch. Katarzyna Płoszczyca

Ukończyła studia magisterskie na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej w 2021 r. Bardzo ambitna, w błyskawicznym tempie przyswaja wiedze i nowe umiejętności. Wizualizacje spod jej ręki to istne dzieła sztuki:). Wielka miłośniczka zwierząt i wegańskiej kuchni. Wolne chwile najchętniej spędza w górach.

Avocado Contept Dyrektor Kreatywny

Avocado Guacamole

Dyrektor kreatywny firmy. Zawsze uśmiechnięty, zawsze chętnie doradzi, a jak trzeba to rozładuje nawet największy stres.